Shell’ den 40 TL Bedava Akaryakıt

Ekim – Kasım 2019 Akaryakıt Kampanyalarından olan Shell Akaryakıt kampanyası kapsamında 1 Ekim – 15 Kasım 2019 tarihlerinde  kampanyaya katılan Maximum üyesi Shell istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız dördüncü 125 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz alımlarınıza, 4 Aralık 2019’a kadar kampanyaya katılan Shell istasyonlarından akaryakıt ve otogaz alımı yapmanız durumunda 40 TL akaryakıt hediye edilecektir. Kampanyaya Maximum Mobil’den katılana 40 TL, diğer kanallardan katılana 30 TL MaxiPuan hediye edilecektir.

Kampanyaya katılmak için, Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

SMS göndererek kampanyaya katılmak için SHELL yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numarasından, İş Bankası kart sahipleri 4402’ye SMS göndermelidir. Gönderilecek SMS’ler, GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.

Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir.

*MaxiPuan’larınız 20 Kasım 2019 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 4 Aralık 2019.

Maximum Anlaşmalı Shell İstasyonları

Shell Maximum akaryakıt kampanyası detayları için tıklayınız

Güncel kampanyalar, akaryakıt yada otogaz kampanyaları, Maximum kampanyaları için bestkartne.com.

Kampanya 4 December 2019 Tarihinde bitecektir