Petrol Ofisinden 40 TL Hediye

Petrol Ofisinden 40 TL Akaryakıt Hediye kampanya kapsamında Bonus karta özel anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından 1 Nisan – 15 Mayıs 2019 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 125 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişinize, yine  Bonus üyesi Akaryakıt istasyonlarından yapacağınız akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinizde kullanmak üzere 40 TL Bonus Puan hediye edilecektir. Kampanyaya Bonus Flaş uygulaması üzerinden kampanyaya katılanlar 40 TL, sms ile katılanlara 30 TL bonus verilecektir.
Garanti Bonus kart sahiplerinin kampanyaya katılım için; ilk harcamadan önce “POAS” yazıp 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir.

Kazanılan bonuslar 22 Mayıs – 29 Mayıs 2019 tarihleri arası sadece Bonus üyesi PETROL OFİSİ istasyonlarında akaryakıt ve/veya
otogaz alımlarında kullanılabilecektir. 29 Mayıs 2019 sonrası kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
• Kampanyaya katılan diğer banka Bonus kartları, 22 Mayıs – 29 Mayıs 2019 tarihleri arasında Bonus üyesi PETROL OFİSİ istasyonlarında yaptıkları harcamalarında indirim alacak ve bu indirim harcama yapılan kartlarının ekstresine yansıtılacaktır.
• Kampanyaya Bonus, Flexi, Money, Paracard, diğer banka Bonus kartları (Burgan Bonus, Şeker Bonus, Fibabanka Bonus ve PTT Bonus hariç), Bonus Business ve Easy kartlar dahildir.

Akaryakıt kampanyası detaylı bilgileri için tıklayınız

en güncel Bonus kampanyaları, Petrol ofisi akaryakıt kampanyaları, fırsatları www.bestkartne.com da. TIKLAYIN, KAZANIN…

Kampanya 1 June 2019 Tarihinde bitecektir