Petrol Ofisinden 40 TL Akaryakıt Hediye

Petrol Ofisinden 40 TL Bedava Akaryakıt kampanya kapsamında Maximum Kart’ınızla Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından 16 Kasım – 31 Aralık 2018 2018 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 125 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişinize 125 TL, alışverişlerinizden en az birini temassız özellikli Maximum Kart’ın Öde Geç özelliği veya Maximum Mobil Öde-Geç ile yapmanız durumunda toplam 40 TL MaxiPuan hediye edilecektir.

Kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında görüntülenebilecek olup sadece yakıt alımında kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 4 Ocak 2019 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 18 Ocak 2019 dir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 40 TL MaxiPuan kazanabilir. Maximum programına dahil Ziraat Bankası Kartları sahipleri sadece SMS göndererek katılabilir ve en fazla 25 TL MaxiPuan kazanabilir.
SMS göndererek kampanyaya katılmak için PO yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numarasından, İş Bankası kart sahipleri 4402’ye, Maximum programına dahil Ziraat Bankası Kart sahipleri 4757’ye SMS göndermelidir

Mobilden katılmak isteyenler Kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.

Kampanyaya dahil Petrol Ofisi istasyonlarına ulaşmak için aşağıdaki linkleri tıklayınız

Mobil Öde-Geç Anlaşmalı Petrol Ofisi İstasyonları
Maximum Anlaşmalı Tüm Petrol Ofisi İstasyonları

Akaryakıt kampanyası detaylı bilgileri için tıklayınız

Güncel kampanyalar, akaryakıt yada otogaz kampanyaları, maximum kampanyaları için bestkartne.com.

Kampanya 31 December 2018 Tarihinde bitecektir