BP’den 40 TL Bedava Akaryakıt

BP’den 40 TL Akaryakıt Hediye kampanya kapsamında Axess Kredi Kartınızla 1 Nisan – 15 Mayıs 2018 tarihleri arasında Axess in akaryakıt kampanyasına katılan Axess üyesi BP istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız dördüncü 100 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz harcamanızda, yine anlaşmalı BP istasyonlarında 22 Mayıs 2018’e kadar geçerli 40 TL chip-para kazanabilirsiniz.

Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce Akbank’ta kayıtlı cep telefonu numarasından bir kez “BP” yazıp 4566’ya SMS gönderin 30 TL chip-para, axess mobilden katılıp 40 TL chip para kazanma fırsatını yakalayın. Kampanya katılımı, SMS ile katılımlarda belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından kayıt oldunuz bilgisinin verilmesinden sonra, Axess Mobil’den yapılan katılımlarda ise kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra sağlanacaktır.

  • Kampanya kapsamında işlemlerin Axess üye işyeri BP istasyonlarındaki Akbank Axess POS terminali üzerinden yapılması gerekmektedir.
  • Kampanyadan Axess, Axess Business, Free, Wings, Wings Business, Neo, Neo Business, Kobi Axess asıl ve ek kartlar faydalanabilirler.

Akaryakıt kampanyası detaylı bilgileri için tıklayınız

en güncel axess kampanyaları, akaryakıt kampanyaları, fırsatları www.bestkartne.com da. TIKLAYIN, KAZANIN…

 

Kampanya 15 May 2018 Tarihinde bitecektir